The Sims 3

The Sims 3 dla BlackBerry

Simsy na BlackBerry

The Sims 3 to wersja popularnych Simsów przeniesiona z komputerów PC na terminale BlackBerry. The Sims 3 naszym zadaniem jest oczywiście opieka nad sympatycznym Simem oraz tworzenie jego domu marzeń.The Sims 3 na BlackBerry nie zachwyca doskonałą... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Dobry konwersja oryginalnej gry

Wady

  • Niestabilna na niektórych modelach BlackBerry
  • Grafika mogłaby być lepsza

Dobry
7

The Sims 3 to wersja popularnych Simsów przeniesiona z komputerów PC na terminale BlackBerry. The Sims 3 naszym zadaniem jest oczywiście opieka nad sympatycznym Simem oraz tworzenie jego domu marzeń.

The Sims 3 na BlackBerry nie zachwyca doskonałą grafiką. To widać na pierwszy rzut oka. Na szczęście rozgrywka, jak to w Simsach bywa, jest wciągająca. Zaczynamy od stworzenia naszego Sima. Musimy określić jak będzie wyglądał lub wyglądała oraz decydujemy o cechach charakteru.

Gra The Sims 3 na BlackBerry kładzie nacisk na tworzenie i podtrzymywanie związków przyjaźni i miłości między Simsami. Każdy kto miał już do czynienia z innymi grami z serii The Sims będzie wiedział o co chodzi. Nowi gracze mogą się jednak poczuć przytłoczeni ilością opcji i koniecznością stałego monitorowania samopoczucia naszego Sima.

Najczęściej pobierane Strategiczne na blackberry

The Sims 3

Download

The Sims 3 6.0.0

Opinie użytkowników o The Sims 3

Sponsorowany×